• info@vaylatyohon.fi

Ota yhteyttä

Etsi koulutuksia

Väylä työhön -hankkeen oppilaitoskohtaiset yhteystiedot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marja Riitta Lygdman, projektipäällikkö

marja-riitta.lygdman@omnia.fi

Puh:046 851 5150

 

Elina Wähämaa, opinto-ohjaaja

elina.wahamaa@omnia.fi

Puh: 040 126 7580

 

Kia Ahlfors, projektiassistentti

kia.ahlfors@omnia.fi

Puh: 040 126 7483

 

Bahar Mozzaffari, koulutussuunnittelija

bahar.mozaffari@omnia.fi

Puh: 040 1267585

Elena Wernick, projektivastaava

elena.wernick@amiedu.fi

Puh: 050 439 6285

Jani Valkeinen, projektivastaava

jani.valkeinen@bc.fi

Puh: 040 820 3703

Riittamaija Pulli, suunnittelijaopettaja

riittamaija.pulli@eduvantaa.fi

Puh: 0503041453

Hanna Kontio, projektivastaava

hanna.kontio@vantaa.fi

Pu: 050 304 3860

Doris Sikiö, projektivastaava

doris.sikio@edu.hel.fi

Puh: 040 535 6478

Jenni Koski, projektivastaava

jenni.koski@sdo.fi

Puh: 050 578 1332

 

Ota Yhteyttä

Lähetä yhteydenottopyyntö

Haluatko kuulla lisää hankkeesta?

Kerromme mielellämme lisää hankkeesta ja sen mahdollisuuksista. Ota yhteyttä, niin jutellaan lisää!

Sähköpostikyselyt:

info@vaylatyohon.fi
Tilaa
Uutiskirje