• info@vaylatyohon.fi

Ota yhteyttä

Etsi koulutuksia

Väylä työhön -hankkeen oppilaitoskohtaiset yhteystiedot

Marja Riitta Lygdman projektipäällikkö marja-riitta.lygdman@omnia.fi 046 851 5150

Elina Wähämaa opinto-ohjaaja elina.wahamaa@omnia.fi 040 126 7580

Kia Ahlfors projektiassistentti kia.ahlfors@omnia.fi 040 126 7483

Bahar Mozzaffari koulutussuunnittelija bahar.mozaffari@omnia.fi 040 1267585

Elena Wernick projektivastaava elena.wernick@amiedu.fi 050 439 6285

Jani Valkeinen projektivastaava jani.valkeinen@businesscollege.fi 040 820 3703

Montserrat Compte projektivastaava montserrat.compte@vantaa.fi 043 827 1254

Hanna Kontio projektivastaava hanna.kontio@vantaa.fi 050 304 3860

Doris Sikiö projektivastaava doris.sikio@edu.hel.fi 040 535 6478

Jenni Koski projektivastaava jenni.koski@sdo.fi 050 578 1332

Ota Yhteyttä

Lähetä yhteydenottopyyntö

Haluatko kuulla lisää hankkeesta? Ota yhteyttä.

Kerromme mielellämme lisää hankkeesta ja sen mahdollisuuksista. Ota yhteyttä ja jutellaan!

Sähköpostikyselyt:

info@vaylatyohon.fi
Tilaa
Uutiskirje