• info@vaylatyohon.fi

Ota yhteyttä

Etsi koulutuksia

Väylä työhön -hankkeen oppilaitoskohtaiset yhteystiedot

Hanke on päättynyt. Hankkeen oppilaitosverkosto jatkaa työtään. Omnia toimii syksyn 2019 verkoston koordinoijana.

Voit ottaa yhteyttä Marja-Riitta.lygdman(at)omnia.fi

Marja Riitta Lygdman, projektipäällikkö

marja-riitta.lygdman@omnia.fi

Puh:046 851 5150

Satu Mähönen, opinto-ohjaaja

satu.mahonen@omnia.fi

puh: 040 1267446

Elina Wähämaa, opinto-ohjaaja (ei enää Omniassa)

elina.wahamaa@omnia.fi

Puh: 040 126 7580

Kia Ahlfors, projektiassistentti

kia.ahlfors@omnia.fi

Puh: 040 126 7483

Bahar Mozzaffari, koulutussuunnittelija (ei enää Omniassa)

bahar.mozaffari@omnia.fi

Puh: 040 1267585

Elena Wernick, projektivastaava

elena.wernick@amiedu.fi

Puh: 050 439 6285

Jani Valkeinen, projektivastaava

jani.valkeinen@bc.fi

Puh: 040 820 3703

Kaisa Nuutamo, opettaja

kaisa.nuutamo@bc.fi

puh. 044 7756756

Riittamaija Pulli, suunnittelijaopettaja (ei enää aikuisopistossa)

riittamaija.pulli@eduvantaa.fi

Puh: 0503041453

Minna Hassinen, opinto-ohjaaja

minna.hassinen@vantaa.fi

Hanna Kontio, projektivastaava

hanna.kontio@vantaa.fi

Pu: 050 304 3860

Doris Sikiö, projektivastaava (ei enää Stadissa)

doris.sikio@edu.hel.fi

Puh: 040 535 6478

Ami Toikka, opettaja

ami.toikka@edu.hel.fi

Jenni Koski, projektivastaava

jenni.koski@sdo.fi

Puh: 050 578 1332

Tilaa
Uutiskirje